Телефон «Гарячої лінії» КНП «Міська дитяча лікарня №1» ЗМР: 96-20-21

КНП "Міська дитяча лікарня №1" Запорізької міської ради

контакты график вопросы

КНП «Міська дитяча лікарня №1» ЗМР поліклініка №3

Поліклінічний підрозділ вторинного рівня надає спеціалізовану висококваліфіковану консультативну медичну допомогу дитячому населенню Шевченківського району .

Консультативна спеціалізована медична допомога надається за такими спеціальностями, як: ендокринолог, офтальмолог, невролог, кардіоревматолог, імунолог, інфекціоніст, алерголог, отоларинголог, хірург, ортопед-травматолог.

Основними завданнями є:

  • надання висококваліфікованої консультативної допомоги по вузьким спеціальностям;
  • діагностика та лікування пацієнтів з проведенням необхідних лабораторних та апаратних досліджень;
  • визначення потреби в стаціонарній допомозі пацієнтам;
  • надання рекомендацій щодо подальшого лікування пацієнтів в умовах амбулаторно-поліклінічного закладу.

Поліклініка №3 знаходиться за адресою:

Здійснення он-лайн запису дитини до лікаря-спеціаліста поліклінічного підрозділу Ви можете зробити за наступним посиланням: https://helsi.me/ та обирайте зручний для Вас час.

ГРАФІК-ПРИЙОМУ
лікарів-спеціалістів поліклініки № 3, вул. Брюллова,6

Лікар Каб. № Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця

Зав. поліклініки

КРАВЕЦЬ Ольга Григорівна
каб. № 116 8:00- 15:00 8:00- 15:00 8:00- 15:00 8:00- 15:00 8:00- 15:00

Лікар-хірург

ДОЛЯ Сергій.Михайлович
каб. № 111 9:00-15:00 - 9:00-15:00 - 9:00-12:00

Лікар-хірург дитячий

ВОРОБЙОВ Олександр Юрійович
каб. № 111 7:00-13:00 8:00-14:00 7:00-13:00 7:00-13:00 7:00-13:00

Лікар-хірург

ШАВЛОВ Віталій.Володимирович
каб. № 111 - 9:00-15:00 - 9:00-15:00 9:00-15:00

Лікар-кардіоревматолог дитячий

ЗДОРІК Ірина Василівна
каб. № 207 8:00-13:00 - 8:00-13:00 - 8:00-13:00

Лікар-імунолог

БАЩЕНКО Василь Миколайович
каб. № 117 8:00-14:00 8:00-14:00 - 8:00-14:00 8:00-14:00

Лікар-ендокринолог

КАРТУН Ольга Сергиевана
каб. № 115 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00

Лікар-інфекціоніст

ГОМЕНЮК Оксана Іванівна
каб. № 206 12:00-15:00 12:00-15:00 12:00-15:00 12:00-15:00 12:00-15:00

Лікар-алерголог

ЛИТВИНОВА Юлія Юріївна
каб. № 208 11:00-16:30 8:30-14:00 - 8:30-14:00 -

Лікар-отоларинголог

ГОНЧАРОВА Ірина Євгенівна
каб. № 311 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00

Лікар-офтальмолог

ПАЛЕНКО-БЕНКЕ Світлана Василівна
каб. № 310 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00

Лікар-невролог дитячий

БРОМОТ Леся Станіславівна
каб. № 114 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00

Лікар ортопед-травматолог дитячий

ЖИТНИК Дмитро Дмитрович
каб. № 210 10:00-16:00 8:00-14:00 10:00-16:00 10:00-16:00 10:00-16:00

Лікар-дерматовінеролог дитячий

СЕМЕНОВА Марина Дмитрівна
каб. № 208 8:00-11:00 15:00-18:00 8:00-11:00 15:00-18:00 8:00-11:00

Клініко-діагностична лабораторія - І поверх каб. № 101,102

понеділок- п`ятниця - з 7:00 – 9:00

Фізіотерапевтичний кабінет - ІІІ поверх каб. № 313

понеділок – п’ятниця - з 8:00 – 15:00

Рентгенологічний кабінет - ІІ поверх каб. № 212

понеділок – п’ятниця - з 8:00 – 14:00

Кабінет масажу – ІІ поверх каб. № 206

понеділок – п’ятниця - з 8:00 – 15:00