Телефон «Гарячої лінії» КНП «Міська дитяча лікарня №1» ЗМР: 96-20-21

КНП "Міська дитяча лікарня №1" Запорізької міської ради

контакты график вопросы

КНП «Міська дитяча лікарня №1» ЗМР поліклініка №1

Поліклінічний підрозділ лікарні надає спеціалізовану консультативну медичну допомогу дитячому населенню Комунарського, Шевченківського та Олександрівського районів за спеціальностями: ендокринологія, офтальмологія, урологія, неврологія, кардіоревматологія, імунологія, інфекціоніст, алергологія, отоларингологія, хірургія, ортопедія, травматологія, гінекологія, педіатрія; також консультативна допомога логопеда та психолога.

Основними завданнями є:

  • надання консультативної допомоги лікарями спеціалістами;
  • діагностика та лікування пацієнтів з проведенням необхідних лабораторних та апаратних досліджень;
  • надання рекомендацій щодо подальшого спостереження та лікування пацієнтів в амбулаторних умовах;
  • проведення реабілітаційних заходів в кабінетах фізіотерапевтичного лікування та масажу.

Структура поліклінічного підрозділу:

  • поліклініка № 1, Комунарський район, вул. Культурна, 123, тел.: (050) 767-95-0 1 (реєстратура);
  • поліклініка № 3, Шевченківський район, вул. Брюлова, 6, тел.: (050) 991-35-95 (реєстратура);
  • поліклініка № 4, Олександрівський район, вул. Поштова, 35-а, тел.: (061) 764-65-79 (реєстратура);

Здійснення он-лайн запису дитини до лікаря-спеціаліста Ви можете зробити за наступним посиланням: https://helsi.me/ та обирайте зручний для Вас час.

Графік прийому лікарів спеціалістів поліклініки № 1 за адресою вул.Культурна, буд.123

Лікар Каб. № Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця

Заступник директора з поліклінічної роботи Лисенко Аіда Левонівна

каб. № 42 08.00-16.00 8:00-16:00 8:00-16:00 8:00-16:00 8:00-16:00

Синиця Юлія Володимирівна

лікар інфекціоніст дитячий кваліфікаційна категорія - перша
каб. № 12 08.00-11.00 08.00-11.00 08.00-11.00 08.00-11.00 08.00-11.00

Синиця Юлія Володимирівна

лікар педіатр
каб. № 22 11.30-15.00 11.30-15.00 11.30-15.00 11.30-15.00 11.30-15.00

Вівташ Олеся Іванівна

лікар невролог дитячий кваліфікаційна категорія - друга
каб. № 17 08.00-14.00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00

Бойченко Вікторія Анатоліївна

лікар ендокринолог дитячий кваліфікаційна категорія - вища
каб. № 36 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00

Щевельов Тимур Сергійовича

лікар уролог дитячий кандидат медичних наук, магістр медицини кваліфікаційна категорія - вища
каб. № 16 08.00-14.00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00

Солтис Ольга Михайлівна

лікар кардіоревматолог дитячий
каб. № 31 08.00-14.00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00

Сіроіжко Людмила Миколаївна

лікар хірург дитячий кваліфікаційна категорія - друга
каб. № 30 08.00-14.00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00

Веркеєнко Вадим Валентинович

лікар хірург дитячий кваліфікаційна категорія - перша
каб. № 15 08.00-14.00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00

Сердюк Лариса Олексіївна

лікар гінеколог дитячий кваліфікаційна категорія - перша
каб. № 14 13.45 -15.00 13.45 -15.00 13.45 -15.00 13.45 -15.00 13.45 -15.00

Іващенко Євгенія Григорівна

лікар гінеколог кваліфікаційна категорія - перша
каб. № 14 08.00-14.00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00

Семененко Дмитро Володимирович

лікар отоларинголог дитячий кваліфікаційна категорія - перша
каб. № 18 08.00-14.00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00 8:00-14:00